Přihlášení

Pro práci v systému se musíte nejdříve přihlásit

: close

Přihlašovací formulář

Login
Heslo
Zůstat přihlášen

Affiliate program Innone

Díky partnerskému (affiliate) programu od Innone, můžete získávat provize z uskutečněných objednávek. Stačí mít webovou stránku, stránku na sociálních sítích, e-mailovou databázi, či jiný online zdroj návštěvnosti a můžete získat část objednávky z Vámi přivedeného návštevníka stránek.

Základní informace o affiliate programu eshop.innone.cz - Office 365

  • Provize 5% z každé licence + 5% za prodloužení licence
  • Cookies 60 dní
  • Výplata od 500 Kč
  • Schvalování konverzí - automaticky
  • Materiály k propagaci: odkazy, bannery, XML feed

Cílová skupina zákazníků:

Balíček Office 365 mohou používat všechny firmy bez rozdílů velikosti, státní správa a samospráva a dokonce i příspěvkové organizace (více jak 2 miliony subjektů). Produkty Microsoftu patří k těm nejpoužívanějším a všichni kdo je chtějí používat musí mít legální placenou verzi. Nově dochází k přechodu od vlastnictví licencí k využívání produktů jako službu v cloudu (opakované platby).

Affiliate Innone jako cesta pro pasivní příjem:

Každý klient je vázaný na Váš affiliate účet, takže pokud klient v budoucnu nakoupí jinou licenci nebo naopak si licence přikoupí, Vy vždy dostáváte provizi! Jedinou podmínkou je, že musí Váš výkon meziročně růst alespoň o 20%.

Vhodná propagace:

Blogy a magazíny o počítačích, IT, softwaru, mobilních telefonech, atd..., specializované affiliate ministránky zaměřené na několik produktů, souhlasný e-mailing na vaše e-mailové kontakty.

Affiliate manažer

O tuto kampaň se stará affiliate manažer Jaroslav Janíček a můžete jej kdykoliv e-mailově, nebo telefonicky kontaktovat. Rád Vám poradí s registrací do programu, vhodnou propagací, informacemi o nejrpodávanějších lecencích, atp...